Sdl Trados Studio 2017 almak isteyen var mı?
Thread poster: Murat Söker
Murat Söker
Murat Söker  Identity Verified
Türkiye
Local time: 22:54
Member (2016)
English to Turkish
+ ...
Dec 26, 2016

Merhaba,

SDL Trados Studio 2017 almayı düşünüyorum. Türkiye'deki fiyatları yurt dışına göre daha makul. Burada freelance plus alınırsa iki bilgisayara kurmak mümkün oluyor. Benim iki bilgisayara kurmaya ihtiyacım yok. 1 tane lisans istiyorum ve maliyeti bölüşmek istiyorum. Yetkili firmayı arayarak konuştum. İki kişi bir araya gelerek fiyatı bölüşebileceğimizi ve programın kurulmasında/kullanılmasında bir sorun olmayacağını söylediler.

... See more
Merhaba,

SDL Trados Studio 2017 almayı düşünüyorum. Türkiye'deki fiyatları yurt dışına göre daha makul. Burada freelance plus alınırsa iki bilgisayara kurmak mümkün oluyor. Benim iki bilgisayara kurmaya ihtiyacım yok. 1 tane lisans istiyorum ve maliyeti bölüşmek istiyorum. Yetkili firmayı arayarak konuştum. İki kişi bir araya gelerek fiyatı bölüşebileceğimizi ve programın kurulmasında/kullanılmasında bir sorun olmayacağını söylediler.

Türkiye'deki SDL'nin ürünlerini satan yetkili firmanın web sitesinin linkini aşağıda gönderiyorum.

http://bestshop4techs.com/

Bu şekilde benim gibi bir ürünü almak isteyen varsa, benimle iletişime geçebilirler.

İndirim kampanyası bu hafta yani yıl sonunda bitecek. O yüzden bu hafta karar verilmesi gerekiyor.

Teşekkürler.
Collapse

Enes34
Enes34  Identity Verified
Türkiye
Turkish to English
+ ...
SDL Trados Studio 2017 Freelance lisansımı satıyorum. Sep 16, 2017

Şubat 2017 de aldığım SDL Trados Studio 2017 Freelance lisansımı SDL accountu ile birlikte satıyorum. 1000 TL dir.

İrtibat: [email protected]

Teşekkürler.

Selcuk Akyuz
Selcuk Akyuz  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
devretmek mümkün mü? Sep 16, 2017

2009 veya 2011 sürümüne kadar lisans devri mümkün değildi. SDL bu konuda değişiklik yapmamışsa lisansınızı satamaz/devredemezsiniz.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Sdl Trados Studio 2017 almak isteyen var mı?

Translation news in Türkiye

Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »