Pages in topic:   [1 2] >
Нова кампанія з придбання членства
Thread poster: Yana Dovgopol
Yana Dovgopol
Yana Dovgopol
Local time: 13:04
SITE STAFF
Nov 23, 2011



Шановні користувачі сайту ProZ.com,

Кампанія з придбання членства вже розпочалась та триватиме до 14-го грудня.

Якщо ви вже придбали членство на ProZ.com, - дякуємо! Саме членcтво на сайті робить існування ProZ.com можливим.

Якщо ви ще не знайомі з перевагами членства на ProZ.com, дізнайтесь більше про членство на ProZ.com тут .

Докладніше про кампанію ви можете також прочитати на сторінці кампанії.

Пам'ятайте, що ви можете виграти один з трьох призів: подорож на Багами, iPad, Kindle, і три ліцензії на SDL Trados Studio 2011 та memoQ.

Щоб придбати членство в Україні - поповніть приватбанківську карту № 4149437404257550 через кіоск (ви зможете знайти такий у кожному відділенні банку) або касу. Ніяких інших даних, крім номера карти, для цього не потрібно.

Також придбати членство можна через Moneybookers на адресу safari (@) velton крапка kharkov крапка ua . Усі перерахунки гривень у валюту - за курсом НБУ.

Після оплати, будь ласка, повідомте Олега Рудавіна за адресою orudavinнагмейлточкаком або СМС (050 3015356) та підтвердіть платіж, щоб було відомо, від кого надійшли ці кошти. Пам'ятайте зазначатити номер свого профілю на ПроЗі - це спростить оформлення.

Користувачі сайту, які мешкають у Харкові, або гості першої столиці можуть завітати до офісу ProZ.com та придбати членство за адресою вул. Каразіна, 6. Спитати Олену чи Яну. Ми завжди раді вам!

Співробітники сайту завжди готові допомогти вам з питаннями щодо придбання членства або відповісти на будь-які запитання стосовно користування сайтом ProZ.com. Звертайтеся до співробітників сайту через online support system, щоб отримати відповіді на ваші запитання.

З повагою,

Яна
та команда ProZ.com


 
Tatyjana
Tatyjana

Local time: 13:04
Ukrainian to French
+ ...
Питання стосовно придбання членства Jan 19, 2012

Доброго дня,

Я недавно зареєструвалася на сайті і ще не в повному обсязі зрозуміла, як ним користуватися. Після реєстрації із сайту мені надсилали пропозицію зробити проплату за користування карткою і, таким чином ідентифікуватися.

Питання: якщо я проплачую
... See more
Доброго дня,

Я недавно зареєструвалася на сайті і ще не в повному обсязі зрозуміла, як ним користуватися. Після реєстрації із сайту мені надсилали пропозицію зробити проплату за користування карткою і, таким чином ідентифікуватися.

Питання: якщо я проплачую через харківське представництво шляхом поповнення карточки Привату, чи буде проплата повноцінною (повідомте, будь ласка, ціну на рік) та яким чином буде проводитись ідентифікація. Чи ця умова не є обов'язковою?

Дуже дякую,

Тетяна.
Collapse


 
Yana Dovgopol
Yana Dovgopol
Local time: 13:04
SITE STAFF
TOPIC STARTER
Оплата за членство Jan 20, 2012

Доброго дня Тетяно!


Пам'ятайте, будь ласка, якщо ви проплатите членство через картку Приват банку (№ 4149437404257550), то ваша оплата буде проведена, як тільки ви повідомите Олега Рудавіна за адресою orudavinнагмейлточкаком або надішлете СМС (050 3015356). Ціна за рік становить 88
... See more
Доброго дня Тетяно!


Пам'ятайте, будь ласка, якщо ви проплатите членство через картку Приват банку (№ 4149437404257550), то ваша оплата буде проведена, як тільки ви повідомите Олега Рудавіна за адресою orudavinнагмейлточкаком або надішлете СМС (050 3015356). Ціна за рік становить 880 гривень.

Щодо підтвердження вашої особи на сайті, на жаль, ваша особа не буде підтверджена, якщо оплата зроблена через картку Приват банку. Але ви можете завітати на Паувау, який буде проведений в Харкові 21-го січня, http://www.proz.com/powwow/4076 . Вам необхідно буде принести копію паспорту за допомогою якого ми зможемо підтвердити вашу особу на сайті.

Ми можемо також підтвердити вашу особу на сайті згідно способів наведених у FAQ http://www.proz.com/faq/2410#2410 .

З повагою,

Яна
Collapse


 
Tatyjana
Tatyjana

Local time: 13:04
Ukrainian to French
+ ...
Дякую за відповідь Jan 23, 2012

Доброго дня, Яно!

Паувау я вже пропустила... Буду чекати наступного. Хотілося би взнати, чи плануються конференції в Києві?

Дякую за інформацію. Найближчим часом збираюсь придбати членство.

Якщо я правильно зрозуміла, то ідентифікація необов'язкова.
... See more
Доброго дня, Яно!

Паувау я вже пропустила... Буду чекати наступного. Хотілося би взнати, чи плануються конференції в Києві?

Дякую за інформацію. Найближчим часом збираюсь придбати членство.

Якщо я правильно зрозуміла, то ідентифікація необов'язкова.

Доречі, на сайті говориться про гарантію повернення грошей. Це на випадок, якщо немає ні однієї знайденої роботи через сайт? Чи існують ці самі правила при оплаті в Україні? Вибачте, задаю Вам ці питання, так як моя робоча мова - французька, а англійська не на достатньому рівні.

З повагою,

Тетяна.
Collapse


 
Yana Dovgopol
Yana Dovgopol
Local time: 13:04
SITE STAFF
TOPIC STARTER
Дякую за відповідь Feb 2, 2012

Доброго дня Тетяно!

Вибачте будь ласка за пізню відповідь.


Хотілося би взнати, чи плануються конференції в Києві?


На жаль на даний момент конференція у Києві не планується.


Доречі, на сайті говориться про гарантію повернення грошей. Це на випадок, якщо немає ні однієї знайденої роботи через сайт? Чи існують ці самі правила при оплаті в Україні? Вибачте, задаю Вам ці питання, так як моя робоча мова - французька, а англійська не на достатньому рівні.


Що до гарантії повернення грошей на ProZ.com,усю необхідну інформацію ви можете знайти тут .

Пам'ятайте, будь ласка, що ви завжди можете отримати відповіді на ваші запитання від співробітників сайту також через online support system.

З повагою,

Яна


 
Tatyjana
Tatyjana

Local time: 13:04
Ukrainian to French
+ ...
Дякую за відповідь Feb 22, 2012

Дякую за відповідь.

 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Ukraine
Local time: 13:04
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Скаржимося... May 18, 2012

На російськомовному форумі вже кілька днів є об'ява про нову кампанію, а тут - тиша, особливо щодо цін у гривнях. Щось комусь відомо про це діло?

 
Jarema
Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:04
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
В мене показує 725 грн. May 18, 2012

Nadezhda & Vatslav Yehurnovy wrote:

На російськомовному форумі вже кілька днів є об'ява про нову кампанію, а тут - тиша, особливо щодо цін у гривнях. Щось комусь відомо про це діло?


Перейдіть за посиланням, наприклад, з російського форуму. Система видасть інформацію щодо ціни залежно від Вашої IP-адреси.


 
ingeniero
ingeniero  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:04
English to Russian
+ ...
Аналогiчно May 18, 2012

Jarema wrote:

Перейдіть за посиланням, наприклад, з російського форуму. Система видасть інформацію щодо ціни залежно від Вашої IP-адреси.


...а також iнформацiю про "Contact local payment representative".


 
Yana Dovgopol
Yana Dovgopol
Local time: 13:04
SITE STAFF
TOPIC STARTER
Об'ява про початок кампанії May 18, 2012

Доброго дня користувачі сайту ProZ.com!

Об'ява про початок кампанії буде опублікована. Вибачте, будь ласка, за затримку.

Стосовно цін у гривнях, якщо ви відвідаєте сторінку кампанії, то ви побачите вартість членства згідно вашого профі�
... See more
Доброго дня користувачі сайту ProZ.com!

Об'ява про початок кампанії буде опублікована. Вибачте, будь ласка, за затримку.

Стосовно цін у гривнях, якщо ви відвідаєте сторінку кампанії, то ви побачите вартість членства згідно вашого профілю.

Оплату можна зробити поповнивши приватбанківську карту № 4149437805744263 через кіоск (ви зможете знайти такий у кожному відділенні банку) або касу. Ніяких інших даних, крім номера карти, для цього не потрібно.

Увага! Номер карти для сплати через Приват було змінено на № 4149437805744263 .

Також придбати членство можна через Moneybookers на адресу [email protected] . Усі перерахунки гривень у валюту - за курсом НБУ.

Після оплати, будь ласка, повідомте Олега Рудавіна за адресою orudavinнагмейлточкаком або СМС (050 3015356) та підтвердіть платіж, щоб було відомо, від кого надійшли ці кошти. Пам'ятайте зазначити номер свого профілю на ПроЗі - це спростить оформлення.

Вся ця інформація також буде опублікована у об'яві. Дякую за ваше терпіння!

З повагою,

Яна
Collapse


 
Grygorii Gusak
Grygorii Gusak
Ukraine
Local time: 13:04
Member (2007)
English to Russian
+ ...
Українці багатші за росіян =) Jun 22, 2012

Вартість продовження членства для України (якщо в доларах - 100) чомусь вища за російську ($85)... Якщо не помиляюсь.

 
Borys Sydiuk
Borys Sydiuk
Ukraine
Local time: 13:04
English to Russian
+ ...
Оплата за старою карткою замість нової. Що робити? Dec 13, 2012

Заплатив перший раз за старою карткою. Що робити?

 
Yana Dovgopol
Yana Dovgopol
Local time: 13:04
SITE STAFF
TOPIC STARTER
Ваше членство вже оновлено Dec 17, 2012

Boris Sidyuk wrote:

Заплатив перший раз за старою карткою. Що робити?


Доброго дня Борис!

Вибачте за пізню відповідь.

Я бачу, що ваше членство вже було оновлено.

З повагою,

Яна


 
Kostiantyn Kovalenko
Kostiantyn Kovalenko
Ukraine
Local time: 13:04
English to Russian
+ ...
А як зараз? Aug 13, 2017

А як можна зараз купити членство на сайті proZ.com?
Теж переказувати на карту Приватбанку?


 
Jarema
Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:04
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Куди звернутися Aug 13, 2017

kostyazen wrote:

А як можна зараз купити членство на сайті proZ.com?
Теж переказувати на карту Приватбанку?


ProZ.com Ukraine
6 Karazina St.
Kharkiv, 61002
Ukraine
+380 57 7281624

Зателефонуйте за вказаним номером у робочий день. Там про все й дізнаєтесь.

[Edited at 2017-08-13 12:14 GMT]


 
Pages in topic:   [1 2] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Нова кампанія з придбання членства







TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »