Využívání jazykových překladačů
Thread poster: Milan Condak
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 11:30
English to Czech
Feb 4, 2017

Jakub Absolon připravil anketu pro překladatele o využívání jazykových překladačů (tedy strojového překladu, tedy machine translation (MT).
Začátkem ledna 2107 jsem si připravil prezentaci a čekal jsem na "neuralgický" bod. Ten nastal, když Yves Champollion vydal první beta verzi WFC, která v některých jazykových párech umožňuje používat "neural translation". Prezentaci jsem nyní aktualizoval a zveřejnil.
... See more
Jakub Absolon připravil anketu pro překladatele o využívání jazykových překladačů (tedy strojového překladu, tedy machine translation (MT).
Začátkem ledna 2107 jsem si připravil prezentaci a čekal jsem na "neuralgický" bod. Ten nastal, když Yves Champollion vydal první beta verzi WFC, která v některých jazykových párech umožňuje používat "neural translation". Prezentaci jsem nyní aktualizoval a zveřejnil.

http://www.condak.cz/nove/2017-01/10/cs/00.html

Webové a desktopové překladače plus CAT

01 Anketa o využívání jazykových překladačů (MT)
02 Výkon
03 Překlad ze slovenštiny do češtiny
04 Překlad Googlem Translate ze slovenštiny
05 Překladač Yandex
06 Překladače Youdao a Baidu
07 Překladová paměť ze strojových překladů
08 OmegaT a lokální překladače

10.01.2017, aktualizováno 2.2.2017

Milan
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Využívání jazykových překladačů






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »